YUKARI

Hakkımızda

Tutkusu Olan İnsanlar Dünyayı Değiştirebilir...
"Steve Jobs"

Kurumsal

Mekanlarınıza Tecnoplas PVC'ler renk katıyor.

Ürünlerimiz, nihai aşamada %100 fonksiyonellik testi yapılarak müşterilerimize sevk edilir.

Müşterilerimize ekonomik, estetik, çağdaş ürün çeşitliliği sunmak için 7 farklı ürün yelpazesine sahibiz. Tecnoplas Türkiye de 9 bölge müdürlüğü, 420 bayimizle ve yurt dışında 300’e yakın bayi ağımızla, zengin renk ve laminasyon çeşitlerimizle müşterimizle buluşmaktayız.

TECNOPLAS PVC

Line

1997 yılından beri yapı sektöründe yer alan firmamız kaliteyi ve yenilikçiliği ilke edinerek sektördeki yerini her geçen yıl artırarak korumuştur.Üretilen ürünlerin kalite kontrolünden geçirilerek müşterilerimizle buluşmadan önce TECNOPLAS güvencesiyle sorgulayan firmamız kaliteyi üretimin bütünü olarak görmektedir Ürünlerimizin tamamı üretimin her aşamasında denetimden geçirilerek,nihai aşamada %100 fonksiyonellik testi yapılarak müşterilerimize sevk edilir.

Firmamız iç ve dış pazardaki potansiyelini koşulsuz müşteri memnuniyeti,yenilikçilik,teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle artırarak yeni yatırımlara imza atmaktadır. Tecnoplas'ın üretim politikasındaki temel hedefi,sektörel düzeyde profil üretiminden, yan mamullere kadar, bütün üretim kademelerinde oluşan tüm istek ve ihtiyaçları karşılamak,sektörde dışa bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik,estetik,çağdaş ürün çeşitliliği sunmak için 7 farklı ürün yelpazesine sahibiz. Tecnoplas Türkiye de 9 bölge müdürlüğü, 420 bayimizle ve yurt dışında 300’e yakın bayi ağımızla, zengin renk ve laminasyon çeşitlerimizle müşterimizle buluşmaktayız.

40.000 m2 lik kapalı, toplam 50.000 m2 lik yeni tesisimizde müşterilerimizin taleplerine hızlı,kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. TECNOPLAS fiyatta değil kalitede rekabet eden bir dünya markasıdır.

%100 Müşteri Memnuiyeti

Ürünlerimiz üretimin her aşamasında denetimden geçirilerek, nihai aşamada %100 fonksiyonellik testi yapılarak müşterilerimize sevk edilir.

ISO 9001

Ürünlerimizin tamamı, uluslar arası kalite derecelendirme ve belgelendirme kuruluşlarınca ödüllendirilmiştir.

Yaygın Servis Ağı

Türkiye de 9 bölge müdürlüğü, 420 bayimizle ve yurt dışında 300’e yakın bayi ağımızla, zengin renk ve laminasyon çeşitlerimizle müşterimizle buluşmaktayız.

İleri Teknoloji

Üretim bantlarında kullanılan yüksek teknoloji argümanları ile Dünya standartların da bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

Zengin Lamine & Renk Seçenekleri

Ürün kartelamız da kaliteden asla ödün vermeden, zengin lamine ve renk seçeneklerine yer veriyoruz. 

İnsan & Doğaya Saygı

Tecnoplas “Önce insana saygı” yı esas almakta, çevreye ve doğaya saygıyı da bunun vazgeçilmez bir gereği saymaktadır.

Tecnoplas® PVC Pencere Sistemleri 2020 © All Rights Reserved